تهران
تلفن های تماس

021-65734255 -- 021-65734256

021-65735610 -- 021-65735625

پست الکترونیک

Emeete.co@gmail.com

ساعات کار

همه روزه 9 الی 18

درباره ما

با فعالیت شرکت بیشتر آشنا شوید

پروسه عملکرد ما

شرکت سرو نوین طلوع با برند تجاری امیت فعالیت خود را در سال 1383 بطور رسمی آغاز نموده است. در سالهای اولیه شرکت فعالیت چندانی نداشته اما از سال 1389 و با توجه به تاکیدات مهم مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی و رونق اقتصادی و نیز ضرورت تامین نیاز بازار داخلی و با هدف کاهش وابستگی به واردات و افزایش اشتغال زایی تصمیم به ایجاد کارخانه تولید ریل ساچمه ای و لولا پمپی در ایران به عنوان اولین تولید کننده نمود.

ما در تلاش هستیم تا بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاوریم.

تولید یراق آلات کابینت نیاز به تخصص ویژه دارد و یکی از دشوار ترین صنعت های موجود در دنیا است. شرکت سرو نوین همواره در تالش بوده با تولید محصولات با کیفیت بالا و عملکرد عالی پیش قدم در تامین نیاز داخلی بوده باشد. این مجموعه مفتخر است اعلام کند که به اهداف خود در کشور بزرگ ایران رسیده است و با توجه به نقش مهم صادرات در اقتصاد کشور، شروع به صادرات محصوالت خود در کشورهایی همچون روسیه ، ترکیه ،عراق و چندین کشور دیگر کرده است. فعالیت تولیدی برند امیت با تولید ریل های ساچمه ای شروع شد و چندین سال بعد گام در تولید لولا های آرامبند و معمولی گذاشت و در حال حاضر بیش از 10 نوع محصول در این کارخانه در بالاترین کیفیت ممکن تولید می شوند.

دستاورد ما

شرکت سرو نوین طلوع مفتخر است اعلام کند اولین و بزرگترین تولید کننده ریل های ساچمه ای و تنها تولید کننده لولای های آرامبند در ایران است.

نیرو های ما

در حال حاضر تعداد 250 نیروی متخصص به صورت مستقیم و 3000 نفر به صورت غیر مستقیم در شرکت سرو نوین طلوع مشغول به کار هستند.

هدف ما

امید است با رضایت مشتری و ایجاد خود کفایی در این صنعت .هر چند گامی کوچک در جهت عدم وابستگی به کشورهای خارجی در این زمینه برداریم

چرا امیت؟

کیفیت ماموریت ما است

کیفیت ماموریت ما است و باعث شده این مجموعه طی بیش از 10 سال سابقه تولید همواره پیش گام در بازار یراق آلات کابینت بوده باشد.

جدیدترین مقالات

با مطالعه مقالات آموزشی همیشه یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود باشید.

17 شهریور 1400

نکات کاربردی در افزایش سرعت بارگزاری سایت

در این آموزش به نکاتی می پردازیم که با رعایت آن ها می توانید سرعت بارگزاری سایت خود را افزایش دهید.

ادامه مطلب
17 شهریور 1400

چگونه استراتژی برندسازی خود را طراحی کنیم

با رعایت این نکات می توانید برند سازی خود را در شبکه های اجتماعی تکمیل کنید.

ادامه مطلب
17 شهریور 1400

نحوه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

با رعایت این نکات می توانید به سادگی در صفحات اول جستجوی گوگل دیده شوید.

ادامه مطلب